Krievijas izlase

Znaroks nosauc sastāvu pret Latviju 18.04.2014

Krievijas hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks ir darījis zināmu valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Latviju, informē Latvijas Hokeja federācija.

Krievijas hokeja izlases sastāvā PČ nebūs arī Radulova 05.04.2014

Krievijas hokeja izlasei, kuru vadīs bijušais Latvijas valstsvienības uzbrucējs Oļegs Znaroks, gaidāmajā pasaules čempionātā Minskā nevarēs palīdzēt arī uzbrucējs Aleksandrs Radulovs, informē portāls "sportbox.ru".

Kovaļčuks nevarēs palīdzēt Krievijas hokeja izlasei pasaules čempionātā 31.03.2014

Bijušā Latvijas izlases uzbrucēja Oļega Znaroka trenētajai Krievijas hokeja valstsvienībai gaidāmajā pasaules čempionātā nevarēs palīdzēt viens no līderiem Iļja Kovaļčuks, vēsta Krievijas mediji.

Znaroks darbu Krievijas izlasē un Maskavas 'Dinamo' neapvienos veselības dēļ 29.03.2014

Bijušais Latvijas izlases uzbrucējs Oļegs Znaroks vienlaikus netrenēs Krievijas hokeja valstsvienību un Maskavas "Dinamo" komandu, jo nevēlas sabojāt savu veselību, preses konferencē stāstīja pats speciālists.

Znaroks par labu Krievijas izlasei pametīs Maskavas 'Dinamo', ziņo portāls 14.03.2014

Bijušais Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Oļegs Znaroks par labu Krievijas izlasei gatavojas pamest Maskavas "Dinamo" vadību, ziņo portāls "championat.com".

Krievijas izlase ar 'sauso' uzvaru iekļūst ceturtdaļfinālā 18.02.2014

2014.gada Soču olimpisko spēļu hokeja turnīra ceturtdaļfinālā otrdien iekļuva mājiniece Krievijas valstsvienība, kas ar rezultātu 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) pārspēja Norvēģijas izlasi.

Krievijas izlases vārtus mačā pret Latviju sargās Brizgalovs 04.05.2013

2013.gada pasaules hokeja čempionāta spēlē sestdien Krievijas valstsvienības vārtus sargās Iļja Brizgalovs, kurš sezonu pavadīja NHL klubā Filadelfijas "Flyers", vēsta Krievijas mediji.

Latvijas hokeja izlase ielaiž pēdējā minūtē un zaudē Krievijai 10.11.2012

Vakar zaudējumu pārbaudes spēlē piedzīvoja Latvijas valstsvienība, kas ielaida vārtus pēdējā minūtē un Rīgā ar 1:3 (pēdējā ripa tukšos vārtos) piekāpās Krievijas otrās izlases priekšā. Latvijas "sauso" periodu 272. minūtē pārtrauca aizsargs Artūrs Kulda.

Krievijas hokeja izlases treneri paziņo sastāvu spēlēm pret Latviju 26.10.2012

Krievijas hokeja izlase novembrī pārbaudes spēles pret Franciju un Latviju aizvadīs ar otro sastāvu, un piektdien komandas treneri paziņojuši sastāvu šiem mačiem.

Mājiniece Polija nospēlē neizšķirti arī ar Krieviju 13.06.2012

Arī savu otro spēli 2012.gada Eiropas čempionāta finālturnīrā neizšķirti 1:1 nospēlēja viena no mājiniecēm Polijas futbola izlase, kas šoreiz cīnījās līdzīgi ar Krieviju.

Krievija EURO 2012 sāk ar pārliecinošu uzvaru 09.06.2012

Pārliecinošu uzvaru 2012.gada Eiropas futbola čempionāta pirmajā spēlē piektdien izcīnīja Krievijas izlase, kas ar rezultātu 4:1 (2:0) pārspēja Čehijas valstsvienību.

Biļaļetdinovs: uzvaru veltām 'Lokomotiv' 21.05.2012

Krievijas hokeja izlases galvenais treneris Zinetula Biļaļetdinovs pēc valstsvienības uzvaras 2012.gada pasaules čempionātā uzsvēra, ka panākums ir veltīts Jaroslavļas "Lokomotiv" komandai, kas gāja bojā aviokatastrofā pērnā gada septembrī.

Krievijas hokejisti atgūst pasaules čempionu titulu 1 21.05.2012

Pēc trīs gadu pārtraukuma pasaules čempionu titulu atkal ieguva Krievijas hokeja izlase, kas finālmačā ar rezultātu 6:2 (1:1, 3:0, 2:1) pārspēja Slovākijas valstsvienību.

Krievija grupu turnīru noslēdz bez zaudējumiem; Itālija zaudē vietu PČ augstākajā divīzijā 15.05.2012

Bez zaudējumiem pasaules hokeja čempionāta apakšgrupu turnīru pirmdien noslēdza Krievija izlase.

Krievijai 'sausā' uzvara pār Čehiju 14.05.2012

Joprojām pasaules hokeja čempionātu bez zaudējumiem aizvada Krievijas valstsvienība, kas svētdien ar rezultātu 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Čehijas izlasi.